Begivenheder
Dine fordele
- Gratis gravering på gaver
- 2-4 dages levering
- Dansk eget virksomhed
- Sikker online handel
MENU
✔ GRATIS GRAVERING PÅ GAVER
✔ LEVERING: 2-4 DAGE
✔ GRATIS GRAVERING PÅ GAVER
✔ LEVERING: 2-4 DAGE
✔ E-MÆRKET WEBSHOP
✔ FRI FRAGT V. KØB OVER 500,-
VI HOLDER JULEFERIE OG ER TILBAGE IGEN 2. JANUAR - ORDE I DENNE PERIODE BLIVER EKSPEDERET EFTER FERIEN.
Kun 4 tilbage på lager
Vi ved, hvor betydningsfuldt det er at modtage en personlig gave til tiden.
Derfor arbejder vores erfarne graveringseksperter hurtigt og præcist på vores værksted i Slagelse, så du kan regne med levering inden for 2-4 arbejdsdage – også når du vælger at få din gave personliggjort med gravering.
Hos C.Centrum behøver du ikke bekymre dig om ekstra omkostninger til personliggørelse af din gave.
Vi udfører al gravering gratis i vores eget værksted i Slagelse - en service der normalt koster 300 kroner. Vores dygtige gravører sørger for, at din gave bliver helt unik og personlig, præcis som du ønsker det. Vi er stolte af at kunne tilbyde denne værdifulde service uden beregning, så du får mest mulig værdi for dine penge.
Vi sender din gave trygt og sikkert med GLS til din foretrukne pakkeshop.
Ved køb over 500 kr. er fragten helt gratis. Handler du for under 500 kr., tillægges blot 49 kr. i fragtomkostninger. Nemt og enkelt!
Kanin Richie er den sødeste og mest nuttede bamse i verden. Hans lange ører, lange arme og lange ben er perfekte at holde fast i for små hænder, og så er han super blød og krammelig. Lige meget hvor du tager hen, er Rabbit Richie din bløde og betroede følgesvend – så tag ham med overalt også til drømmeland.
Kanin Richie er designet og lavet til at holde, i materialer af høj kvalitet og kommer i flere farver og størrelser.
Kanin Richie-universet består også af søde nusseklude, rangler, hjemmesko, hængere og spilledåser
Størrelser: 28, 38 & 58 cm
Pleje:- Maskinvask ved 30 grader- Stryg ikke- Må Ikke tørretumbles- Må ikke kemisk renses- Må ikke bleges
Et Køb du sjældent vil fortryde.
Mangler du en gave til Barnedåb eller de nybagte forældre? Se vores udvalg af søde børne produkter som passer perfekt ind i ethvert hjem og er en god gaveidé hvis du søger inspiration til en Barselsgave eller dåbsgave.
De gange jeg har bestilt har jeg fået mine varer hurtigt og i meget tilfredsstillende stand
Det sødeste guld hjerte m kæde. Mit barnebarn elsker det.
Hurtigt og helt uden problemer. Svært at få noget forkert da du bliver spurgt flere gange at tjekke din bestilling
Meget fin vare og ligesom det skulle være mht gravering, så fint... og så enormt hurtig levering... kun+++++++++++++ herfra
Kan anbefales
Den er så fin
Det er så fint, hurtigt levering, alt I den skønneste orden
Jeg er meget imponeret over resultatet, gæstebogen er simpelthen så flot! Jeg har allerede anbefalet min svigerinde at få lavet en gæstebog til hendes søns konfirmation.
det er mega flot og lavet pænt.
Meget fint
Meget sød lille rangle
har inge
Et rigtig flot armbånd med pæn gravering.
Meget tilfreds og skriften på bamsen er pænt lavet.
Den er så fin, og levende
Inkl. gratis gravering
Alle gaveartikler der er egnet til det er inkl. gravering
Hurtig levering på alle produkter. Også dem med gravering.
Ved køb over 500,-
Kontakt os på email: kontakt@c-centrum.dk eller på telefon 58531213
Vi er E-Mærket og er derfor din garanti for en sikker handel online
Danskejet virksomhed beliggende i Slagelse hvor vi håndterer og graverer alle ordre.
Hvad søger du?