MENU
✔ GRATIS GRAVERING PÅ GAVER
✔ LEVERING: 2-4 DAGE
✔ GRATIS GRAVERING PÅ GAVER
✔ LEVERING: 2-4 DAGE
✔ E-MÆRKET WEBSHOP
✔ FRI FRAGT V. KØB OVER 600,-
VI HOLDER JULEFERIE OG ER TILBAGE IGEN 2. JANUAR - ORDER I DENNE PERIODE BLIVER EKSPEDERET EFTER FERIEN.
På lager
Vi ved, hvor betydningsfuldt det er at modtage en personlig gave til tiden.
Derfor arbejder vores erfarne graveringseksperter hurtigt og præcist på vores værksted i Slagelse, så du kan regne med levering inden for 2-4 arbejdsdage – også når du vælger at få din gave personliggjort med gravering.
Skal du bruge produktet hurtigst muligt, har du mulighed for at tilkøbe ekspres håndtering.
Når du bestiler ekspres så gravere og sender vi din ordre næstkommende hverdag.
Hvis du bestiller i weekenden, bliver din ordre afsendt mandag.
Ekspres håndtering tilkøbes ved "kassen"
Hos C.Centrum behøver du ikke bekymre dig om ekstra omkostninger til personliggørelse af din gave.
Vi udfører al gravering gratis i vores eget værksted i Slagelse - en service der normalt koster 300 kroner. Vores dygtige gravører sørger for, at din gave bliver helt unik og personlig, præcis som du ønsker det. Vi er stolte af at kunne tilbyde denne værdifulde service uden beregning, så du får mest mulig værdi for dine penge.
Vi sender din gave trygt og sikkert med GLS til din foretrukne pakkeshop.
Ved køb over 600 kr. er fragten helt gratis. Handler du for under 600 kr., tillægges blot 49 kr. i fragtomkostninger. Nemt og enkelt!
Elegant og tidløst halskæde fra Siersbøl udført i smukt forgyldt sølv og prydet med en klassisk hvid perle. Vedhænget er formet som en blød blomsterindfatning, der omfavner perlen og giver smykket et feminint og harmonisk udtryk. Designet kombinerer det romantiske med et moderne, skandinavisk formsprog, hvilket gør halskæden velegnet til både hverdag og særlige anledninger.
Den varme guldfarve fremhæver perlens naturlige glød og skaber et eksklusivt look, som let kan styles alene for et enkelt udtryk eller kombineres med andre kæder for et mere personligt lag-på-lag look.
Halskæden er en oplagt gaveidé til livets store øjeblikke – fx fødselsdag, konfirmation, studentergave eller som en kærlig, personlig opmærksomhed.
Produktdetaljer:
Smykket kommet i en flot gaveæske.
Gratis gravering på smykket til en værdi af 300,-
Med en indgravérbar plade i enden af kædens forlængerstykke har du mulighed for at tilføje en personlig besked, navn eller et særligt symbol, der gør smykket helt unikt og betydningsfuldt. Perfekt som gave til en, du holder af, eller som en smuk tilføjelse til din egen smykkesamling.
Hvad søger du?